Pozemní stavby

Průmyslové zóny i bytové komplexy, obchodní centra i sportovní stavby ...

Oblast pozemního stavitelství, v níž sbíráme již mnoho let zkušenosti, úzce navazuje na naše specializované činnosti. Postavili jsme obytné komplexy, průmyslové a výrobní závody, obchodní centra i sportovní stavby. Pro naše investory zajistíme komplexní realizaci staveb oboru pozemního a inženýrského stavitelství na klíč včetně rekonstrukcí a oprav.

 

Obchodní centra

Stavby občanské vybavenosti kladou velký důraz na kvalitní dozor a vedení stavby. Se stavbami tohoto typu máme mnohaleté zkušenosti. Z posledních let jsme byli např. generálním dodavatelem kompletní výstavby nákupního centra Rýnovka – Interspar v Jablonci nad Nisou a dále jsme se podíleli na stavbách Galerie Liberec, Plaza center Liberec, Hypernova Nisa Liberec či Globus Liberec.

 

Průmyslové zóny

Jsme připraveni realizovat požadavky investorů na stavby průmyslových objektů a hal. Mezi ty nejvýznamnější stavby v oblasti průmyslových staveb jistě patří Obchodní a průmyslová zóna Liberec - Sever a Jih.

 

Sportovní stavby

Sportovní stavby umožňují plné uplatnění schopností našich pracovníků a možností našich technologií při formování přírody a krajiny v urbanizovaných i přírodních lokalitách. Při jejich realizaci důsledně dbáme, aby všechny osoby pracující pro nás i z našeho pověření dodržovali zásady ochrany životního prostředí. Chlubit se můžeme kompletní výstavbou golfového hřiště Golf Resort Černý most v Praze či stavbou haly Sazka v Praze.